Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:

Про компанію

8

Починаючи з 1986 рок, Camelgroup виробляє меблі для дому та експортує 100% продукції по всьому світу. Фабрика здобула всесвітню популярність за такі переваги:

РІЗНОМАНІТНІСТЬ

Асортимент нашої продукції (спальні, столові набори, м'які меблі) включає в себе близько 30-ти різних моделей класичного і сучасного стилів, які були розроблені для певних географічних областей.

ЯКІСТЬ

Високий стандарт якості у виробництві, обробці та упаковці забезпечується використанням матеріалів тільки Made in Italy, італійським персоналом, який багато поколінь працює в меблевому секторі, командою молодих і динамічних дизайнерів, які розробляють проекти і уважно стежать за новинками в області меблевих технологій.

ЦІНА

Виробнича структура, яка швидко реагує на постійно мінливі потреби ринку, закупівля необхідної кількості напівфабрикатів і компонентів, дозволяють робити значне зменшення собівартості і таким чином мати ціни недосяжні для наших італійських конкурентів.

ШВИДКІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ

Наше виробництво базується на 5000 м2 інтенсивного і автоматизованого складу, дозволяє зменшити термін поставки (максимум 2 тижні), що рідко зустрічається в даному секторі. Присутність на складах основних ринків (Росія, Україна, США) продукції CAMELGROUP зводить до мінімуму терміни поставки для регіональних споживачів, які знаходяться далеко від італійських виробничих потужностей. Сервіс клієнтам забезпечується комерційним відділом на основних міжнародних мовах.

УВАГА ДО ЦІН: відправка товару в плоских упаковках (flat pack) в поєднанні з простою зборкою дозволяє зменшити транспортні витрати, витрати на робочу силу і складські витрати, отримуючи таким чином продукцію завжди кращої якості і за нижчою ціною.

ТУРБОТА ПРО ДОВКІЛЛЯ І УВАГА ДО ПЕРСОНАЛУ

Успішне підприємство, спрямоване в майбутнє повинно знати, як поєднувати виробництво і функціональність своєї продукції з турботою про навколишнє середовище. CAMELGROUP активно працює над тим, щоб зменшити викид вуглекислого газу, гарантує своєму персоналу умови роботи відповідно до найсуворіших європейських стандартів, таким чином, поважаючи навколишнє середовище в якій живемо.